Logi Facebook'i sisse!

Arvake ära, mis kohaga on tegu

Laseme sul heita kiire pilgu meie uutesse sihtkohtadesse. Püüa ära arvata, mis kohaga on tegu, ja saate kohe lennupiletilt HINNAALANDUST. Kuid see pole veel kõik: lisaks on sul võimalus VÕITA suurepärane kingitus – kaks lennupiletit võluvasse MADRIDI.

Millisel pildil asub Riia?

Voor: 1/5 Skoor: 0
  1. Loosis osalevad kõik perioodil 24.–28.04.2017 end kampaanialehel registreerinud eraisikud.
  2. Loosi auhinnaks on 2×2 Nordica edasi-tagasi lennupiletit Saksamaale. Edasi-tagasi pileteid saab kasutada vabalt valitud Nordica otselennu sihtkohta Saksamaal: Hamburg, Berliin või Müncheni (economy klass). Pilet kehtib Nordica lendudele koostöös LOT Polish Airlinesiga kuni 30.06.2017.
  3. Võitja peab teatama enda ja kaaslase valitud reisikuupäeva vähemalt 2 nädalat enne reisi algust aadressil turundus@estravel.ee.
  4. Lennupiletite tellimus kinnitatakse Nordica poolt vaid vabade kohtade olemasolul. Nordica otsused vabade kohtade saadavuse kohta on lõplikud.
  5. Loosis osalemiseks peab olema vähemalt 18-aastane.
  6. Loosimises osaleja poolt võidetud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ja auhinna maksumust ei hüvitata rahas.
  7. Loosimine toimub 28.04.2017 kell 14.00. Mõlema võitja nimed avaldatakse samal päeval veebiaadressil www.estravel.ee/loos-lennupiletid-saksamaale.
  8. Loosimises osaledes nõustud saama Estraveli uudiskirju.